מוניטין חוצה יבשות

חברת אמישראגז סולאר (ראנד מערכות אנרגיה בע”מ) הנה חברה מוכרת ואמינה אשר מתמחה מזה 50 שנה בתכנון, יצור והתקנה של מערכות סולאריות מתקדמות. החברה מורכבת משתי חטיבות: החטיבה ה’תרמו סולארית’ אשר עוסקת במערכות ביתיות ומסחריות לחימום מים, והחטיבה ה’פוטו-וולטאית’ אשר עוסקת במערכות להפקת חשמל עצמאי מאנרגיית השמש. מערך הפיתוח, היצור והשירות של חברת אמישראגז סולאר מונה למעלה מ- 60 עובדים. מערכות החימום המתקדמות של החברה מותקנות במאות אלפי בתי-אב, בתי-עסק ומבני תעשייה בישראל ועל-פני שלוש יבשות שונות.

טכנולוגיה מתקדמת

חברת אמישראגז סולאר משתמשת בשיטות ייצור מתקדמות אשר נשענות על הידע והניסיון העצומים של חברת האם ‘אמישרגז’, ספקית הגז המובילה בישראל מאז 1949. דודי השמש והחשמל מיוצרים על קו הייצור של בלוני הגז, בתהליך ייצור אוטומטי תוך שימוש בטכנולוגיית ‘SUBMERGED ARC‘. טכנולוגיה זו היא בין הטכנולוגיות המובילות בעולם לריתוך מיכלי לחץ באיכות גבוהה ומבטיחה עמידות ואמינות של הדוד לאורך שנים רבות. כל הדודים מצופים ציפוי מגן מסוג אמאיל אשר מבטיח מים צלולים לאורך שנים. קולטי השמש של אמישראגז סולאר הם בעלי התפוקה הגבוהה ביותר מבין הקולטים המיוצרים בישראל, הקולטים מיוצרים מחומרים איכותיים בריתוך אולטרסוני מתקדם, ומבטיחים קליטה מושלמת של קרני השמש גם בימים סגריריים ומעבר חום אידיאלי בין משטח הקליטה לצינורות המים. החברה מייצרת מגוון דגמים בתפוקות חימום שונות, אשר נותנים מענה לצרכים ייחודיים.

שירות מקצועי בפריסה ארצית

חברת אמישראגז סולאר מתגאה במערך שירות איכותי ומתקדם אשר נותן מענה מקצועי ויעיל לכל תקלה ובעיה. לרשות לקוחות החברה עומדים חמישה מרכזי שירות (בחיפה, פתח-תקווה, ירושלים, באר-שבע ואילת). לרשות החברה צוות טכנאים מיומן בפריסה ארצית הזמין לתת שירות מהיר ואיכותי בבתי הלקוחות, הן במסגרת האחריות על מוצרי החברה והן באופן פרטי לכל הדגמים והמותגים בשוק.

בקרת איכות קפדנית

מערכי הייצור של חברת אמישראגז סולאר מבוקרים באופן קבוע על ידי מהנדסי החברה ועומדים בכל התקנים הנדרשים של מכון התקנים ולפי תקן ISO 9001. קולטי השמש עוברים בקרת איכות קפדנית באמצעות בדיקת לחץ ב- 12 אטמ’, אשר מבטיחה הן את איכות הקולט והן את בטיחותו. כל המוצרים בעלי תו תקן ישראלי.